Производители

CISCO

Цените важат само при направена поръчка Онлайн през сайта!
Сортиране по

ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, DES

Картинка на ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, DES
Модел No: ASA5525-K8
Статус: с поръчка
ASA 5525-X with SW, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, DES

15 462,41 лв.

Безжичен Рутер CISCO RV110W-E-G5-K9 Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall

Картинка на Безжичен Рутер CISCO RV110W-E-G5-K9 Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall
Модел No: RV110W-E-G5-K9
Статус: на склад
Безжичен Рутер CISCO RV110W-E-G5-K9 Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall

195,97 лв.

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Картинка на Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km
Модел No: MGBLX1
Статус: с поръчка
Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

422,87 лв.

Кошница за пазаруване
Вашата кошница за пазаруване е празна!
РАБОТНО ВРЕМЕ НА МАГАЗИНА
в гр. Пловдив, ул. Бяло море 2
От понеделник до петък
От 09:00 - 18:00 часа
Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft - Adobe Partner

Trierra Soft