Производители

OPZOON

Цените важат само при направена поръчка Онлайн през сайта!
Сортиране по

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

Картинка на 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km
Модел No: SFP-LX-20_OPZOON
Статус: на склад
1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/ 20km

135,95 лв.

1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

Картинка на 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m
Модел No: SFP-LX_OPZOON
Статус: на склад
1000BASE-LX SFP Transceiver, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m

135,95 лв.

2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

Картинка на 2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series
Модел No: MPT-3750E-2SFP+
Статус: на склад
2-port 10GbE Stacking Expansion Module for PT-3750E Series and PT-3750E-S Series

1 483,98 лв.

Managed L2 Fast Ethernet Switch, 24-port 10/100BASE-T, 2-port Combo GbE (RJ-45/SFP), Brocade

Картинка на Managed L2 Fast Ethernet Switch, 24-port 10/100BASE-T, 2-port Combo GbE (RJ-45/SFP), Brocade
Модел No: PT-2960-26T-E
Статус: с поръчка
Managed L2 Fast Ethernet Switch, 24-port 10/100BASE-T, 2-port Combo GbE (RJ-45/SFP), Brocade

535,79 лв.

Managed L2 Gigabit Ethernet Switch, 24-port 10/100/1000BASE‐T PoE+ (802.3at), 2-port GbE SFP, 2‐port Combo GbE (RJ-45/SFP)

Картинка на Managed L2 Gigabit Ethernet Switch, 24-port 10/100/1000BASE‐T PoE+ (802.3at), 2-port GbE SFP, 2‐port Combo GbE (RJ-45/SFP)
Модел No: PT-2960G-28P
Статус: с поръчка
Managed L2 Gigabit Ethernet Switch, 24-port 10/100/1000BASE‐T PoE+ (802.3at), 2-port GbE SFP, 2‐port Combo GbE (RJ-45/SFP)

2 283,66 лв.

Managed L2 Gigabit Ethernet Switch, 48-port 10/100/1000BASE‐T, 4-port GbE SFP

Картинка на Managed L2 Gigabit Ethernet Switch, 48-port 10/100/1000BASE‐T, 4-port GbE SFP
Модел No: PT-2960G-52T
Статус: с поръчка
Managed L2 Gigabit Ethernet Switch, 48-port 10/100/1000BASE‐T, 4-port GbE SFP

2 283,66 лв.

Кошница за пазаруване
Вашата кошница за пазаруване е празна!
РАБОТНО ВРЕМЕ НА МАГАЗИНА
в гр. Пловдив, ул. Бяло море 2
От понеделник до петък
От 09:00 - 18:00 часа
Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft - Adobe Partner

Trierra Soft