Производители

UBIQUITI

Цените важат само при направена поръчка Онлайн през сайта!
Сортиране по

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

Картинка на ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM
Модел No: YT-OC24-20
Статус: с поръчка
ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

31,19 лв.

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Картинка на ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
Модел No: YT-SFP-T RJ45
Статус: с поръчка
ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

59,52 лв.

Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, single unit

Картинка на Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, single unit
Модел No: UAP-AC-LITE
Статус: на склад
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, single unit

204,00 лв.

Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Dual Band, AC1300 (450+867GHz), PoE Powered, range 183m, single unit

Картинка на Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Dual Band, AC1300 (450+867GHz), PoE Powered, range 183m, single unit
Модел No: UAP-AC-LR
Статус: с поръчка
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Dual Band, AC1300 (450+867GHz), PoE Powered, range 183m, single unit

255,00 лв.

Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual Band, AC1750 (450+1300GHz), PoE Powered, range 122m, single unit

Картинка на Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual Band, AC1750 (450+1300GHz), PoE Powered, range 122m, single unit
Модел No: UAP-AC-PRO
Статус: с поръчка
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual Band, AC1750 (450+1300GHz), PoE Powered, range 122m, single unit

347,11 лв.

Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh

Картинка на Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh
Модел No: UAP-AC-M
Статус: на склад
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh

232,36 лв.

Кошница за пазаруване
Вашата кошница за пазаруване е празна!
РАБОТНО ВРЕМЕ НА МАГАЗИНА
в гр. Пловдив, ул. Бяло море 2
От понеделник до петък
От 09:00 - 18:00 часа
Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft - Adobe Partner

Trierra Soft