Производители

UBIQUITI

Цените важат само при направена поръчка Онлайн през сайта!
Сортиране по

Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1000Mbps

Картинка на Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1000Mbps
Модел No: DN-95104
Статус: на склад
Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1000Mbps

66,00 лв.

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

Картинка на ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM
Модел No: YT-OC24-20
Статус: на склад
ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM

31,19 лв.

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Картинка на ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
Модел No: YT-SFP-T RJ45
Статус: с поръчка
ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

59,52 лв.

Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Ethernet

Картинка на Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Ethernet
Модел No: POE-48-24W-G
Статус: на склад
Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Ethernet

36,85 лв.

Ubiquiti Tough Cable Pro by UBNT Cat5e 1000FT

Картинка на Ubiquiti Tough Cable Pro by UBNT Cat5e 1000FT
Модел No: TC-PRO
Статус: с поръчка
Ubiquiti Tough Cable Pro by UBNT Cat5e 1000FT

323,01 лв.

Ubiquiti UniFi Switch 24 Port Gigabit, PoE+, up to 250W

Картинка на Ubiquiti UniFi Switch 24 Port Gigabit, PoE+, up to 250W
Модел No: US-24-250W
Статус: с поръчка
Ubiquiti UniFi Switch 24 Port Gigabit, PoE+, up to 250W

1 073,86 лв.

Кошница за пазаруване
Вашата кошница за пазаруване е празна!
РАБОТНО ВРЕМЕ НА МАГАЗИНА
в гр. Пловдив, ул. Бяло море 2
От понеделник до петък
От 09:00 - 18:00 часа
Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft Trierra Soft - Adobe Partner

Trierra Soft